تاریخچه زندگی ماری آن ادلاین

ماری آن ادلاید (خالق کارت لنورماند) یکی از مشهورترین پیشگویان فرانسوی بود که در زمان ناپلئون به شهرت قابل توجهی رسید و تمام زندگی خویش را به گرفتن فال گذراند، از این راه شهرت زیادی به دست اورد و او در 17 می سال 1771 در قرن 21 ، پا به جهان گذاشت و در پنج سالگی پدر و مادر خود را از دست داد و از رفتن به مدرسه بازماند.

ماری آن ادلاید
ماری آن ادلاید

در سنین نوجوانی مادام لنورماند ادعا می کرد که می تواند فال های ورق بسیار جالبی بگیرد و از طریق انها می تواند آینده را پیشگویی کند، در ان زمان رهبران معروف انقلاب فرانسه مانند: مارت، ژوزفی، تزار، الکساندر و غیره برای پیشگویی به مادام لنورماند مراجعه می کردند. ماری آن ادلاید در طول زندگی اش بارها به خاطر کتاب ها و مقالاتش به زندان افتاد. پس از مرگ وی؛ کارت فال معروفش توسط یکی از کارخانه داران مشهور فرانسه به چاپ رسید.

 

کارت فال مادام لنورماند

اصل کارت های فال بانو  36 عدد می باشد و در اکثر کشور های جهان انواع متفاوت بسیاری از آن وجود دارد.

یکی دیگر از ابزارهای پیشگویی که سابقه ای مشابه با کارت های تاروت دارد، کارت های لنورماند است. کارت فال لنورماند جایگاه خود را برای چندین نسل در اتاق نشیمن و سالن های آلمان و فرانسه حفظ کرده است. این کارت ها که از تصاویر ساده و واضح ساخته شده است، به جای مسائل روانشناختی به موضوعات مهم تری می پردازد.

این کارها در اواخر قرن هجدهم به وجود امده اند و اکثر نمادهای آن را معمولا در خواندن اشکال فال قهوه می توان یافت. قدیمی ترین دِک یا دسته ی کارت لنورماند را که مربوط به سال های 1799 یا 1800 است می توان در موزه ی بریتانیا در لندن یافت.

کارت های لنورماند راهی برای وارد شدن به کاخ پر پیچ و خم ذهن فراهم می سازد و کمک می کند تا با اقدامات احتمالی که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت رو به رو شوید. روش استفاده از کارت های لنورماند به صورت رشته ای است و داستانی را نشان می دهد، با جمع و ترکیب معانی می توان به راحتی به معانی درونی و پیشگویی که این کارت ها دارند دسترسی پیدا کرد. این کارت ها را معمولا دو به دو می خوانند زیرا روش پیشگویی با انها به صورت ترکیبی است.

کارت لنورماند چیست

لنورماند واضح در عین سادگی

برعکس کارت های تاروت که سراسر رموز و اشکال پیچیده است، کارت لنورماند معنای صریح و واضحی به همراه داد، که با وعده ی زمان فصول همراه است. دسته ی کارت لنورماند با کارت سوار که عدد آن یک می باشد شروع و با کارت صلیب به عدد 36 پایان می یابد.

اولین کارت لنورماند، یعنی همان سوار خود نشان دهنده ی پیام خبر انرژی و شور و شوقی جدید است که با توجه به کارت بعدی آن می توان به مفهوم این خبر پی برد که آیا خبری خوش و یا خبر اتفاقی جدید و یا پیچیده در راه است.

هر کارت لنورماند با تصویری از یک ورق پاس*و-ر همراه است که خود در پیشگویی و تعبیر کارت به ما کمک می کند.

به علت سهولت و راحتی کارت های لنورماند و همچنین دقت و انرژی نهفته ی این کارت ها امروزه کارت لنورماند به معروفیت کارت های تاروت می باشند و بسیار مورد علاقه ی همگان و دوستداران پیشگویی و طالع بینی است.

لنورماند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up