اکثر مردم با دسته ی استاندار 78 کارته ی تاروت در اشکال مختلف آشنا هستند. کارت های تاروت را معمولا می توانید با هر شکلی که دوست دارید بیابید از بچه گربه گرفته تا زامبی، هالوین، جادوگران و غیره. با این حال برای کسانی که علاقه مند به یادگیری این کارتهای پیچیده نیستند بهترین راه برای پیشگویی و طالع بینی با کارت تنها یک گزینه ی مناسب قرار دارد و آن چیزی نیست جز کارت های اوراکل.

کارت های اوراکل ابزاری برای پیشگویی است که مردم نه تنها از ان استقبال کرده اند بلکه مورد علاقه ی افراد زیادی است. فرم های کارت اوراکل نسبت به تاروت آزاد تر است و از این رو درک و فهمیدن مفهوم آنها بسیار آسان تر است. معمولا این کارت دارای تصویری به همراهی یک جمله و یا کلمه است، کارت های ارواکل را می توان در هر موضوعی به کار برد و مانند تاروت برای راهنمایی و خودشناسی از آن استفاده کرد.

برخی از افراد حس می کنند که با کارت های اوراکل هماهنگی بیشتری دارند و همچنین سرعت خواندن کارت ها و ارتباط گرفتن با کارت های اوراکل بیشتر است و فضای تیره ای را که کارت های تاروت ایجاد می کنند از بین می برد.

هنگاه خرید کارت های اوراکل به مانند کارت های تاروت کتابچه ای همراه ان می باشد که معانی به همراه آئین فالگیری و نحوه ی انتخاب و به کار بردن کارت ها در ان ذکر شده است. همچنین کارت های اوراکل را از منظور گرفته تا روش های مختلف به آسانی در آن بیان شده است.

 

کارت اوراکل چیست؟ (Oracle)

تفاوت تاروت و اوراکل

در تاروت ساختار استانداری وجود دارد که حتی در نمونه های مختلف و جدید آن آشکار است. یک دسته ی کارت تاروت شامل 78 کارت است که در دسته ی اصلی آن 22 کارت و دسته ی فرعی آن که شامل 56 کارت است چهار عنصر چوب، آب، باد و خاک را می توان در آن پیدا کرد. البته ممکن است بسته به طراحی، تصاویر متفاوت باشد. اما نمادین بودن هر کارت تاروت معمولا یکسان است.

برخلاف کارت تاروت، در یک دسته ی اوراکل تعداد کارت های دسته های مختلف آن یکسان نیست و به عقیده و نظر سازنده ی کارت بستگی دارد. این نوع کارت ها علاوه بر به شکل های مستطیل می توان آنها را به صورت مربع، دایره یا هرشکل دیگر به خواسته ی طراح به وجود آورد.

 

هرکسی می تواند یک دسته ی کارت اوراکل بسازد، ولی باید تفکر خلاقانه و هدفی از خلق دسته ی اوراکل خود داشته باشد. برخلاف دسته ی کارت های تاروت که باید حتما 78 کارت و با موضوعاتی یکسان طراحی شود. شما به راحتی می توانید دسته ی کارت اوراکل خود را خلق کنید و برای معانی آنها تصمیم بگیرید.

کارت اوراکل oracle

معانی و تفاسیر کارت های اوراکل:

فداکاری ماجراجویی و روح خلاق طراح در ساخت کارت های اوراکل موثر است. طراح این کارت انها رو به منظور هدف خاصی و یا اهداف مختلف طراحی می کند. برای مثال اوراکل رومانس تنها به مسائل عشقی نظارت دارد و اهداف و منظور آن پیشگویی و پیش بینی مسائل عشقی است.

بعضی از کارت های اوراکل از طبیعت الهام گرفته اند دیگری بر مبنای تفکر بنا شده است، اما می توان نمونه های مختلفی از کارت های اوراکل را پیدا کرد که به مانند کارت تاروت روی عوامل مختلف نظارت دارد. برای مثال اوراکل جیپسی که نه تنها معانی ساده و راحتی دارد بلکه تصاویر بدون هیچ پیچیدگی استفاده شده است و بر تمامی مسائل از جمله عشقی، ذهنی و غیره دلالت دارد.

از این رو امروزه اکثره علاقه مندان به پیشگویی و طالع بینی از کارت های اوراکل به منظور دسترسی به ضمیر ناخودآگاه انسان، خودشناسی و دیگر زوایای مختلف روح انسان و همچنین پیشگویی آینده؛ گاهی اوقات به تنهایی و در مواقع دیگر به همراه کارت تاروت یا لنورماند به صورت ترکیبی استفاده می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up